Czapki futrzane damskie z lisaFOX Robert Nowakowski


65-128 Zielona Góra, Krępowska 8

Numer telefonu: +48 663 530 075

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://fox-fashion.pl/14-czapki-futrzane


Skrócony opis: Czapki futrzane damskie z lisa

Każda pora roku ma swój urok. Dla pań to wspaniała okazja do zaprezentowania się w innej stylizacji. Jeżeli postanowiłaś, iż pora najwyższa na małą zmianę w garderobie, zdecyduj się na zakup atrakcyjnego dodatku. W sklepie online FOX dostępne są czapki futrzane damskie z lisa i z jenota. Są one wykonane niezwykle precyzyjnie i przy użyciu najwyższej jakości futra pochodzącego z najlepszych światowych hodowli opatrzonych odpowiednimi certyfikatami i atestami. Czapka z futra to nie tylko ozdoba głowy, ale również ochrona przed zimnem. W niej niestraszne będą Ci nawet mocne mrozy. 

Chciałabyś sprawić sobie więcej dodatków z futra? W takim razie zapoznaj się z pełną ofertą FOX, w której znajdziesz m.in. futrzane kołnierze, mufki, opaski, a także futra. Firma ta produkuje nie tylko elementy garderoby damskiej, ale również męskiej.
alartich dodał komentarz 2019-03-13 15:00:29 Ocena 5

Czapki futrzane od Fox-a, to nie tylko modne nakrycie głowy, ale również bardzo w nich ciepło. Stawiają tu na jakość wykonania - dla mnie ta oferta trafia w punkt. :)


Pobliskie firmy:

IGROM


Wincentego Witosa 11A , Gorzów Wielkopolski

Zobacz >

alleBHP


Cicha 5a , Nowa Sól

Zobacz >

TG TRANSPORT GABARYTOWY


Obrońców pokoju 30 , Gorzów Wielkopolski

Zobacz >