PROMAG S.A. | PaletyzatorPROMAG S.A.


61-371 Poznań, Romana Maya 11

Numer telefonu: +48 61 655 83 24

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://przenosniki-promag.pl/Roboty-przemyslowe-paletyzatory


Skrócony opis: PROMAG S.A. | Paletyzator

Roboty przemysłowe usprawniają i przyspieszają pracę, stając się dobrym sposobem na rozwinięcie produkcji lub przyspieszenie wybranych elementów procesu produkcyjnego. Dobrym przykładem robota przemysłowego, który zastępuje ludzką pracę związaną z przygotowaniem palet z towarem, jest paletyzator. Tego typu urządzenie to element zautomatyzowanej linii produkcyjnej przeznaczonej do sortowania, pakowania i przygotowania towaru do magazynowania lub transportu. Przedsiębiorcy zainteresowani wdrożeniem tego typu rozwiązań w swojej firmie mogą skorzystać z pomocy przedsiębiorstwa PROMAG, firmy specjalizującej się w projektowaniu i instalacji automatycznych systemów transportu wewnętrznego.

Poznańska firma ma w swojej ofercie wiele gotowych rozwiązań konstrukcyjnych, które pomogą zoptymalizować i zautomatyzować wiele procesów produkcyjnych, zwłaszcza procesów związanych z rozładunkiem lub załadunkiem towarów.
ersondund dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 5

Roboty przemysłowe pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy w firmie. Zautomatyzowna linia produkcyjna jest na to najlepszym przykładem, gdyż m.in. ograniczone jest do minimum ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego.


Pobliskie firmy:

TreeDental


Józefa Bilskiego 2 , Gniezno

Zobacz >

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22 , Komorniki

Zobacz >

PROMAG S.A.


Romana Maya 11 , Poznań

Zobacz >