Kompresor do piaskowaniaBEMAKOR Sp. z o.o.


80-298 Gdańsk, Geodetów 20

Numer telefonu: +48 58 762 06 96

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.bemakor.pl/sklep/piaskarki-i-akcesoria/piaskarki-oczyszczarki/piaskarka-ko-100-ze-sterowaniem-recznym-lub-pneumatycznym/


Skrócony opis: Kompresor do piaskowania

Nawet w obecnych czasach niektórzy ludzie decydując się na odnowienie płotu  metalowego, używają szczotki drucianej ręcznej, rzadziej osadzonej na szlifierce. Dużo precyzyjniej i w o wiele krótszym czasie można by to wykonać, stosując kompresor do piaskowania. Na stronie bemakor.pl dostępne są różne typy kompresorów, z których najefektywniejszy wydaje się być KO-100.

Za wyborem tego właśnie kompresora przemawia przede wszystkim jego wielofunkcyjność. Może on być sterowany pneumatycznie albo ręcznie i przy jego pomocy można wykonywać zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane prace. Zakres jego funkcji sprawia, że jest chętnie kupowany przez duże i średnie firmy, a także przez nabywców indywidualnych, którzy sami wolą zajmować się konserwacją różnych sprzętów w obejściu. Jego zaletą jest także wydajność i skuteczność, a także fakt, że może pracować w układzie otwartym i zamkniętym.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Apteka GEMINI


Trzy Lipy 3 , Gdańsk

Zobacz >

Podatkiwspolce.pl


- - , Gdańsk

Zobacz >

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58 , Gdynia

Zobacz >