Laser q-swich Poznań • Madame ArtMadame Art


61-131 Poznań, Katowicka 11

Numer telefonu: 533 55 22 09

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.madameart.pl/atelier-zabiegowe/usuwanie-tatuazu/


Skrócony opis: Laser q-swich Poznań • Madame Art

Szukasz miejsca, w którym pozbędziesz się niechcianego tatuażu? Zależy Ci, aby szybko i sprawnie pozbyć się tatuażu, który zrobiłaś zbyt pochopnie i dlatego szukasz miejsca, w którym wykonuje się profesjonalne zabiegi w tym zakresie? Polecamy zatem udać się do salonu urody Madame Art. U nich możesz poddać się zabiegom usuwania tatuaży i makijażu permanentnego. Dzięki profesjonalnej technologii cały proces przebiega szybko i sprawnie, i praktycznie bezboleśnie. I co ważne, po usuniętym tatuażu nie zostają widoczne blizny! 
Odwiedź stronę internetową madameart.pl i dowiedz się więcej na temat tego zabiegu. Ten salon urody to najlepsze miejsce, w którym wykorzystywany jest laser Q-Switch w Poznaniu. Dzięki ich profesjonalnej pomocy oraz wykorzystaniu nowoczesnej technologii, uda Ci się szybko i bezboleśnie usunąć niechciany lub nieudany tatuaż, który zamiast być miłą pamiątką stał się powodem do wstydu. 
inenen dodał komentarz 2018-03-20 10:06:36 Ocena 3

Metoda usunięcia niechcianego tatuażu, która polega na zastosowaniu lasera? Myślę, że to dobre rozwiązanie i dzięki tej technologii możemy pozbyć się tatuażu - sprawnie i bez pozostawiania widocznych blizn.


Pobliskie firmy:

TreeDental


Józefa Bilskiego 2 , Gniezno

Zobacz >

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22 , Komorniki

Zobacz >

PROMAG S.A.


Romana Maya 11 , Poznań

Zobacz >