Transport samochodów z USACarrierWise


60-005 Arlington Heights, 2218 Goebbert Rd. Unit 388

Numer telefonu: +1 773 732 8238

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://carrierwise.com/pl/ile-kosztuje-sprowadzenie-auta-z-usa


Skrócony opis: Transport samochodów z USA

Wiele produktów, pochodzących z USA, jest niedostępnych w Europie. Dotyczy to zwłaszcza dóbr takich, jak najnowocześniejsze modele kart graficznych, płyt głównych czy procesorów. Jednak nie tylko najnowsza amerykańska elektronika jest trudna do znalezienia poza USA. Stany Zjednoczone słyną także z produkcji znakomitych aut – zwłaszcza tych z wyższej półki.

Jeżeli chcemy sobie sprawić nowego Mustanga – nie ma konieczności załatwiania wszystkich formalności na własną rękę. Możemy skorzystać z usług, jakie świadczy firma CarrierWise, specjalizująca się właśnie w takich zadaniach logistycznych, jak transport samochodów z USA.

Samodzielne uporanie się z celem, jakim jest sprowadzenie auta ze Stanów, wymaga przede wszystkim zdobycia wizy – a to jest, jak wiadomo dosyć złożona sprawa. Trzeba liczyć się nie tylko z kosztami finansowymi, lecz także z długim czasem oczekiwania na decyzję.
edith dodał komentarz 2018-03-12 12:09:58 Ocena 5

Marzy ci się zakup pojazdu z USA? Ja skorzystałem z ułatwień, jakie oferuje firma CarrierWise - w transporcie ze Stanów nie mają sobie równych. :)


Pobliskie firmy:

Trading For a Living


Hysan Avenue 33 , Hong Kong

Zobacz >

GutFashion


Friedhofstr 2 , Finnentrop

Zobacz >

Corby Private Medical Centre


Pytchley Court 8 , Corby

Zobacz >