Eleet Sp. z o.o. - Program do monitorowania pracy na komputerzeEleet Sp. z o.o.


61-831 Poznań , pl. Wiosny Ludów 2

Numer telefonu: 61 626 26 42

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.pclogger.net/pl/


Skrócony opis: Eleet Sp. z o.o. - Program do monitorowania pracy na komputerze

Podczas pracy biurowej przy komputerze, którą pracownicy wykonują każdego dnia, na każdego czeka wiele pokus, które można znaleźć w internecie. Niestety, nie każdy pracownik potrafi się im oprzeć, a surfowanie po różnych stronach internetowych znacznie obniża wydajność każdego pracownika, który w czasie pracy zajmuje się nie tym, czym powinien. Czy można jednak w jakiś sposób kontrolować to, czym pracownik się zajmuje? Oczywiście, że tak, a generowanie raportów, które przedstawia się pracownikom, jest jeszcze prostsze.

Dzięki temu, że istnieje specjalny program do monitorowania pracy na komputerze, każdy pracodawca może zobaczyć, czym dokładnie zajmuje się pracownik w trakcie pracy i wyciągać na podstawie analizy danych z programu odpowiednie wnioski. Na stronie pclogger.net znajdują się szczegółowe informacje na temat działania programu i możliwość jego zamówienia.
tusict dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Takie rozwiązanie, jak program do monitorowania pracy na komputerze, z pewnością pozwala na zwiększenie wydajności pracowników.


Pobliskie firmy:

TreeDental


Józefa Bilskiego 2 , Gniezno

Zobacz >

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22 , Komorniki

Zobacz >

Ogrody Porosa


Rubież 14b , Poznań

Zobacz >