LAXO Care Sp. z o.o. • Praca opiekunka niemcyLAXO Care Sp. z o.o.


61-131 Poznań, Katowicka 11

Numer telefonu: +48 61 666 29 93

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://laxocare.pl/oferty-pracy/


Skrócony opis: LAXO Care Sp. z o.o. • Praca opiekunka niemcy

Doskonale wiadomo, że praca jako opiekunka w Niemczech to ogromne wyzwanie, z którym trudno mierzyć się w pojedynkę. Każdy z nas potrzebuje odpowiedniego wsparcia - prawnego oraz psychicznego. Dzięki takiej pewności, że idziemy do dobrego miejsca, gdzie będzie się nas szanować i gdzie będziemy regularnie otrzymywać nasze wynagrodzenie, cieszymy się i inaczej podchodzimy do swojej pracy.

Skorzystaj z usług firmy LAXO Care jeśli chcesz zdobyć doświadczenie i mieć pewność fachowego wsparcia na każdym etapie poszukiwań pracy czy też już samej współpracy z daną rodziną. Znajdziesz tutaj także wiele informacji praktycznych o tym, jakie dokumenty przygotować, jak się spakować na wyjazd, jak radzić sobie z nagłymi wypadkami. Wszystko to będzie dla ciebie ważną skarbnicą wiedzy. Przekonaj się sam o możliwościach LAXO Care.
Tortilla dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 3

LAXO Care w sposób praktyczny i kompleksowy przygotowuje przyszłą opiekunkę do opieki nad starszymi osobami w Niemczech. Dzięki nim zdobyłam doświadczenie i odbyłam swoją pierwszą praktykę za granicą.


Pobliskie firmy:

TreeDental


Józefa Bilskiego 2 , Gniezno

Zobacz >

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22 , Komorniki

Zobacz >

Ogrody Porosa


Rubież 14b , Poznań

Zobacz >