SERWIS BANK Sp. z o.o - Testery banknotówSERWIS BANK Sp. z o.o


30-611 Kraków, Wysłouchów 25

Numer telefonu: 12 659-45-20

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://serwisbank.pl/


Skrócony opis: SERWIS BANK Sp. z o.o - Testery banknotów

Urządzeniami służącymi do weryfikacji prawdziwości dokumentów oraz banknotów testery banknotów, jakie nabyć można za pośrednictwem strony serwisbank.pl. W tym celu wykorzystuje się najróżniejsze metody i technologie, charakteryzujące się wysoką skutecznością. Do najchętniej wykorzystywanych zalicza się:

  • promieniowanie podczerwone,
  • magnetyzm,
  • światło białe,
  • światło ultrafioletowe.

Testery banknotów dają możliwość sprawdzenia zabezpieczenia jawnego, takiego jak techniki druku, znaki wodne lub paski zabezpieczające. Urządzenia te sprawdzają również zabezpieczenia utajnione, czyli mikrodruki, druki IR, fluorescencję UV oraz farbę magnetyczną.

Artykuły, których celem jest weryfikacja dokumentów i banknotów dzielą się na grupy w zależności od wykorzystywanych technologii, funkcjonalności oraz charakterystyki. Sprawdzą się one w każdym banku niezależnie od jego wielkości. W asortymencie firmy znajdują się także profesjonalne sortery do bilonu, zwiększające wydajność podczas obliczania pieniędzy oraz eliminujące ewentualne błędy, jakie zdarzają się w trakcie liczenia ręcznego.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Ceram City


Zakopiańska 56A , Kraków

Zobacz >

Obligum Debt Management


Łobzowska 35 , Kraków

Zobacz >

ALAN MED Gabinet Masażu


Przybyszewskiego 1 , Kraków

Zobacz >