Zaburzenia nerwicowe u dzieci i młodzieżyKlinika dla młodzieży Oaza


87-850 Choceń, Ługowiska 1

Numer telefonu: 725 18 70 70

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/zaburzenia-nerwicowe-u-dzieci/


Skrócony opis: Zaburzenia nerwicowe u dzieci i młodzieży

Wszelkie zmiany w obrębie rodziny mają mniejszy lub większy wpływ na dziecko. W skrajnych przypadkach może nawet dojść do nerwicy u dziecka, która może mieć różne podłoże. Może to być na przykład zmiana szkoły, przeprowadzka i konieczność porzucenia przyjaciół, przykre doświadczenia w domu czy środowisku, przemoc, śmierć w rodzinie czy brak wsparcia ze strony bliskich. Zaburzenia nerwicowe u dzieci i młodzieży są niestety coraz częstsze i na ogół potrzebne jest wówczas wsparcie specjalisty, który rozpozna problem, otoczy dziecko opieką i będzie wsparciem dla rodziny.

Takich specjalistów można znaleźć na przykład na stronie terapiemlodziezy-oaza.pl prowadzonej przez klinikę niosącą pomoc dzieciom i ich rodzinom w przypadku nałogów wśród dzieci i młodzieży, a także nerwic. Na podanej stronie można znaleźć rodzaje nerwic, wśród których są:

  • zaburzenia lękowe uogólnione,
  • zaburzenia paniczne,
  • fobie,
  • nerwice natręctw.

Każda z nich działa destrukcyjnie na dziecko, a także na rodzinę, której często brak wiedzy, jak w takim przypadku reagować i nieść dziecku pomoc, dlatego powstają takie ośrodki.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286 , Bydgoszcz

Zobacz >

Zwiedzaj Toruń


Bażyńskich 8 , Toruń

Zobacz >

podlogibydgoszcz.pl


Fordońska 40 , Bydgoszcz

Zobacz >