Schody granitowe strzegomKamieniarstwo D&J Gromiec


58-150 Rogoźnica, Krótka 6

Numer telefonu: 74 855 90 25

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://gromiec.pl/oferta/schody-posadzki-parapety/


Skrócony opis: Schody granitowe strzegom

Coraz więcej osób decyduje się na schody wykonane z kamienia zamiast innych materiałów. W przeciwieństwie do drewna kamień nie wymaga regularnego odnawiania, dzięki czemu może posłużyć znacznie dłużej. Ponadto, wbrew pozorom i powszechnej opinii, schody granitowe nie są niebezpieczne, lecz mimo to, osoby obawiające się wysokiej śliskości polerowanego kamienia mogą dodatkowo zaopatrzyć się z podkładki antypoślizgowe.

O ile to możliwe, firmy kamieniarskie wykonują zazwyczaj schody z jednego bloku, co gwarantuje jednolity wygląd wyrobów, jednak podobnie jak inne surowce, dla uzyskania unikatowego efektu można zdecydować się na łączenie różnych rodzajów i kolorów granitu.

Polscy producenci szczególnie polecają kamień granitowy wydobywany w polskiego Przedgórza Sudeckiego, potocznie zwany od miejsca jego pozyskiwania strzegomiem. Schody granitowe ze Strzegomia cechują się charakterystyczną barwą i trwałością. Doświadczeni kamieniarze z dolnośląskiej firmy Gromiec pomogą wybrać odpowiedni kamień oraz zamontują nabyte elementy w budynkach klientów.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Dental Med


Kamieńskiego 142 , Wrocław

Zobacz >

Sweet World sp.j.


Chróstnik 105 , Chróstnik

Zobacz >

greentex24


Nyska 61a , Wrocław

Zobacz >