https://ebordi.pl/towar/view/35/folia-stretch-reczna-2%2C0kg-niebieska - Folia stretch niebieskaEbordi s.c.


62-023 Gądki, Poznańska 3

Numer telefonu: 666 232 457

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://ebordi.pl/kategoria-produktu/folie/


Skrócony opis: https://ebordi.pl/towar/view/35/folia-stretch-reczna-2%2C0kg-niebieska - Folia stretch niebieska

Podczas pakowania towarów przydać może się folia typu stretch, szczególnie niebieska jest popularna w branży magazynowej i przewozowej. Odznacza się wysoką wytrzymałością, a tym samym pozwala na solidne zabezpieczenie transportowanych produktów.

Zakupić można ją bezpośrednio u producenta tego typu elementów. Mowa o firmie Ebordi, która od wielu lat udostępnia swoim klientom folie, taśmy, kartony, opakowania, a nawet dyspensery, które jakością nie odbiegają od najwyższych klasowo produktów. Do produkcji używane są wyłącznie najwyższej jakości materiały, dzięki czemu firma ta już dawno zyskała miano lidera w swojej branży. Do tego wszystkiego dochodzą niskie ceny i doświadczona kadra pracownicza, która potrafi doradzić nawet klientom z największymi dylematami! Przekonaj się sam, czego możesz oczekiwać od tej firmy!
Stefan Chmielewski dodał komentarz 2018-09-19 15:43:54 Ocena 4

Folia niebieska w wersji stretch zakupiona poprzez domenę ebordi.pl bardzo dobrze się sprawdza w oklejaniu nią kartonów, które będą przechowywane w magazynie, garażu, a nawet we własnym domu gdzieś w garderobie.


Pobliskie firmy:

TreeDental


Józefa Bilskiego 2 , Gniezno

Zobacz >

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22 , Komorniki

Zobacz >

OneClick


Jana Matejk 1 , Poznań

Zobacz >