Słupek drogowy plastikowyMetalMix


64-200 Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 23

Numer telefonu: 604 348 429

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.metalmix.info/Joomla/10-slupki-parkingowe-plastikowe


Skrócony opis: Słupek drogowy plastikowy

Złe warunki atmosferyczne czy ciemność znacznie utrudniają jazdę nocą. Z tego powodu zarządy dróg starają się, aby drogi były odpowiednio oznaczone. Do takiego oznaczenia używany jest słupek drogowy plastikowy prowadzący z elementem odblaskowym. Słupki takie produkuje między innymi firma ze strony sklep.metalmix.info specjalizująca się w elementach architektury miejskiej. Oferowane przez firmę słupki drogowe są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Aby się nie przewracały, zagłębia się je w gruncie i mocuję przez otwór do podłoża za pomocą specjalnej kotwy.

Ich cechą charakterystyczną jest to, że nie mają łączeń i stanowią konstrukcję monolityczną. Jest to jeden z powodów ich wytrzymałości na wiele czynników. Poza słupkami drogowymi w ofercie firmy można także znaleźć różnego rodzaju:

  • blokady parkingowe,
  • słupki parkingowe,
  • stojaki na rowery,
  • ławki miejskie i parkowe,
  • kosze na śmieci,

a także akcesoria do montażu sprzedawanych produktów. Firma ta wykonuje zlecenia szybko i rzetelnie, a dzięki starannemu wykonaniu część produkcji wysyłana jest za granicę, gdzie cieszy się renomą.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

TreeDental


Józefa Bilskiego 2 , Gniezno

Zobacz >

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22 , Komorniki

Zobacz >

X47 Maciej Pawłowski


Os. Bolesława Chrobrego 47 , Poznań

Zobacz >