Traczer.pl • Akcesoria do psich zaprzęgówTraczer.pl


83-041 Mierzeszyn, Olszanka 17

Numer telefonu: 519 691 544

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

#


Skrócony opis: Traczer.pl • Akcesoria do psich zaprzęgów

Są psy, dla których intensywna aktywność to norma praktycznie każdego dnia. Chodzi między innymi o te zwierzaki, jakie uczestniczą w zawodach zaprzęgowych, jakie zyskują popularność także w naszym kraju. Traczer ma dla nich wiele ciekawych propozycji, a wybór w tym zakresie należy już do właścicieli. Ta renomowana marka oferuje wiele produktów ułatwiających pieskom funkcjonowanie w czasie zawodów. Solidnie wykonane będą służyć im przez długi czas.

Warto postawić na akcesoria do psich zaprzęgów, które zostały wypróbowane przez szerokie grono zadowolonych klientów. Kupując je swoim psom, można być spokojnym o to, że będzie im łatwiej wygrywać zawody lub zajmować w nich wysokie miejsca bez narażania zwierząt na jakikolwiek dyskomfort. Rozwiązania sprawdzone są w tym zakresie optymalną propozycją, dlatego właśnie należy sięgać wyłącznie po nie.
greenbird657 dodał komentarz 2020-10-29 14:10:37 Ocena 4

Dla mnie produkty, które proponuje się nam traczer.pl nie będą obojętne żadnemu właścicielowi psa. Tym bardziej tym, którzy zajmują się powożeniem psimi zaprzęgami. :)


Pobliskie firmy:

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58 , Gdynia

Zobacz >

"MEDAMI" Teresa Derebecka


Starowiejska 45 , Gdynia

Zobacz >

Moja Mała Francja


Storczykowa 24a , Gdańsk

Zobacz >