IstqbSii


02-626 Warszawa, al. Niepodległości 69

Numer telefonu: 22 486 37 37

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://sii.pl/szkolenia/oferta/istqb-foundation/


Skrócony opis: Istqb

Na stronie internetowej sii.pl można zapoznać się z ofertą wiodącego dostawcy usług IT, digitalowych, inżynieryjnych i BPO w Polsce. Przedsiębiorstwo w przeszłości nawiązało współpracę z wieloma znanymi markami z różnych branż. Dodatkowo dla osób planujących karierę zawodową na przykład jako informatyk specjaliści prowadzą różne szkolenia (ISTQB Foundation, Linux, DevOps czy z analizy biznesowej oraz UX).

Każde szkolenie przygotowane jest na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i organizacyjnym. Przedsiębiorstwo dysponuje ponad 30 nowoczesnymi salami szkoleniowymi w 15 lokalizacjach na terenie Polski. W zależności od tematyki oraz ilości materiału do omówienia spotkania rozłożone są na kilka dni. Wybrane kursy kończą się praktycznym egzaminem, którego zaliczenie skutkuje otrzymaniem imiennego certyfikatu. 

Uczestnicy szkoleń doceniają również przyjazną atmosferę w trakcie zajęć oraz możliwość uczenia się od specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6 , Warszawa

Zobacz >

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A , Warszawa

Zobacz >