Bagażówki warszawaTaxi Bagażówka Wiki Warszawa


02-106 Warszawa, Pawińskiego 28

Numer telefonu: +48 537-115-518

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.bagazowkawiki.com/cennik/


Skrócony opis: Bagażówki warszawa

Osoby planujące przeprowadzkę do nowego miejsca zamieszkania mogą skorzystać z usług firmy oferującej transport dobytku klienta. Więcej na jej temat można się dowiedzieć na stronie internetowej bagazowkawiki.com. Pojazdy, którymi przewozi meble, sprzęty itd. są w pełni sprawne, dzięki temu możliwe jest zminimalizowanie wystąpienia awarii na drodze prowadzącej do opóźnień w transporcie.

Pracownicy firmy to osoby z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem w branży. Znają potrzeby klientów i dostosowują się do nich. Dbają, aby ładunek był odpowiednio zabezpieczony i dotarł na miejsce w nienaruszonym stanie. Mogą zająć się nie tylko transportem, ale też spakowaniem dobytku klienta i późniejszym wypakowaniem go (np. z kartonów).

Do oferty bagażówki działającej w Warszawie należy również transport dzieł sztuki, antyków i instrumentów muzycznych, jak również motocykli oraz quadów. Klienci mogą liczyć na terminowe wywiązanie się z każdego zlecenia. Na stronie znajdują się dane do kontaktu z firmą.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6 , Warszawa

Zobacz >

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A , Warszawa

Zobacz >