Antykwariat internetowyBTB Paweł Kołata, Antykwariat SOBIESKI Paweł Kołata


62-872 Godzisze Małe, Zadowicka 53A

Numer telefonu: 609772993

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://antyksobieski.pl/


Skrócony opis: Antykwariat internetowy

Prowadząc sprzedaż stacjonarną, antykwariat przy ul. Pułaskiego 31/3 w Kaliszu odpowiadał jedynie na potrzeby lokalnych mieszkańców, zainteresowanych kupnem starodruków i pierwszych wydań literackich. Obecnie, przenosząc działalność do sieci, kadra jest w stanie dotrzeć z ofertą do odbiorców na terenie całego kraju. 

Antykwariat internetowy realizuje zamówienia od osób prywatnych, przedstawicieli biznesowych oraz odbiorców instytucjonalnych. Jako członek zarówno krajowych, jak i międzynarodowych stowarzyszeń antykwarycznych, daje gwarancję, że przedstawione na stronie antyksobieski.pl zbiory to oryginalne wydania, dostępne od ręki, w dobrym stanie oraz w niewygórowanej cenie.

Pracownicy służą radą przy tworzeniu personalnej kolekcji białych kruków należących zarówno do kanonu polskiej, jak i zagranicznej literatury. Antykwariat zajmuje się również odkupywaniem starych wydań. Kadra zaprasza też do kontaktu osoby, które poszukują pierwowzorów literackich, chcąc nabyć je jako prezent dla bliskiego. 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

TreeDental


Józefa Bilskiego 2 , Gniezno

Zobacz >

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22 , Komorniki

Zobacz >

OneClick


Jana Matejk 1 , Poznań

Zobacz >