Przewozy do niemiecDOMIBUS Ciechanowski Maciej


77-400 Złotów, Polna 27

Numer telefonu: 696 373 159

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://domibus.pl/


Skrócony opis: Przewozy do niemiec

Opisana na stronie internetowej dostępnej pod adresem domibus.pl i mająca siedzibę w Złotowie firma organizuje przewozy do Niemiec oraz powrotne. Z jej oferty chętnie korzystają zwłaszcza pracownicy. Podróż przebiega w komfortowych warunkach, więc po jej zakończeniu można od razu, będąc wypoczętym, przystąpić do pracy. Częste przejazdy, organizowane w obie strony codziennie, oraz niskie ceny biletów pozwalają pracować za granicą, często, np. na każdy weekend, wracając do domu.

Jest to też jednak świetna oferta dla osób udających się do któregoś z niemieckich miast w innych celach, na przykład turystycznych - z pewnością mają one wiele do zaoferowania.

Doświadczeni kierowcy realizujący kursy dobrze znają trasy, na jakich pracują, a także ewentualne objazdy, co pozwala uniknąć opóźnień. Firma ma też sprawdzone rozwiązania na wypadek awarii - to podstawianie pojazdów zastępczych, naprawy dokonywane niezwłocznie na miejscu, a także, w razie poważniejszych sytuacji, darmowy nocleg dla pasażerów.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

TreeDental


Józefa Bilskiego 2 , Gniezno

Zobacz >

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22 , Komorniki

Zobacz >

X47 Maciej Pawłowski


Os. Bolesława Chrobrego 47 , Poznań

Zobacz >