Daszki szklane producentGLAS-TECH S.A.


62-020 Swarzędz, Rabowicka 17

Numer telefonu: +48 61 664 15 00

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

#


Skrócony opis: Daszki szklane producent

W nowoczesnym budownictwie elementy wykonane ze szkła są wyjątkowo częstym i popularnym zjawiskiem. Dlatego w ofercie doświadczonego firmy glas-tech.pl nie mogło zabraknąć specjalnych daszków, wykonanych ze wzmocnionych, odpornych na uszkodzenia materiałów. To doskonały sposób nie tylko na zwiększenie walorów estetycznych, ale i zabezpieczenie terenu przed zanieczyszczeniami czy opadami. 

Daszki szklane produkcji tej firmy odróżniają się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również estetycznym wyglądem. Mogą być one stosowane uniwersalnie - łatwo dopasować je do różnego rodzaju konstrukcji i zamontować, np. przy wejściach do budynków, na balkony czy w ogrodach lub obiektach przemysłowych. Firma daje możliwość wykonania produktów na indywidualne zamówienie klienta, co dotyczy zarówno wielkości, jak i kształtu czy barwy. 
enengo dodał komentarz 2019-03-18 14:09:10 Ocena 5

Ten producent zajmuje się wytwarzaniem szkła hartowanego o różnej grubości. Swoją ofertą trafiają w zapotrzebowanie rynku na elementy architektury wykonane z tego materiału a do zamówień podchodzą indywidualnie.


Pobliskie firmy:

TreeDental


Józefa Bilskiego 2 , Gniezno

Zobacz >

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22 , Komorniki

Zobacz >

X47 Maciej Pawłowski


Os. Bolesława Chrobrego 47 , Poznań

Zobacz >