Kotły"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


48-100 Głubczyce, Raciborska 36

Numer telefonu: +48 77 403 45 00

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://galmet.com.pl/pl/kategorie/kotly-co


Skrócony opis: Kotły

Mimo że ostatnio sporo się mówi o coraz szerszym wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii w ogrzewaniu budynków, a także w pozyskaniu ciepłej wody użytkowej, to jednak nie ulega wątpliwości, że to węgiel i drewno zajmują pierwsze miejsce, jako środek opałowy do kotłów c.o. Nie ma w tym nic złego, że w naszych domach montujmy właśnie kotły, ale jeśli tak się dzieje, to musimy pamiętać, żeby były to nowoczesne kotły c.o., które są nie tylko wydajne i tanie w eksploatacji, ale także sprawią, że podczas spalania odpowiedniego opału nie będziemy szkodzić środowisku i przyczyniać się do powstawania smogu.

Takie urządzenia najwyższej jakości oferuje firma Galmet, która proponuje wszystkim zainteresowanym kotły, którym przyznano najwyższą, piątą klasę jakości. W obszernym firmowym katalogu produktów można znaleźć zarówno kotły c.o. z podajnikiem, jak i bez podajnika, wszystko w zależności od potrzeb klientów i zasobności ich portfela.
whitemeercat195 dodał komentarz 2020-07-03 12:43:02 Ocena 5

Kotły od Galmet to nowoczesne i wydajne urządzenia, a to tylko część ich oferty. Technika grzewcza na miarę XXI wieku. :)


Pobliskie firmy:

OROME SC


Pułaskiego 17 , Kluczbork

Zobacz >

Apteka Urtica


Królowej Jadwigi 12 , Kędzierzyn-Koźle

Zobacz >

HSI Sp. z o.o.


Technologiczna 2 , Opole

Zobacz >