Moja Mała Francja | Meble lofotwe cenaMoja Mała Francja


80-177 Gdańsk, Storczykowa 24a

Numer telefonu: 661101262

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

#


Skrócony opis: Moja Mała Francja | Meble lofotwe cena

Lubisz otwarte przestrzenie? Cenisz sobie niezależność? Drzemie w Tobie artystyczna dusza? Stronisz od ograniczeń? Chcesz dać upust swojej osobowości? W takim razie wnętrze w stylu industrialnym rodem z Nowego Jorku lat pięćdziesiątych będzie doskonałym środkiem wyrazu. Nasuwa się pytanie: jak stworzyć taką aranżację? Postaw na neutralne kolory - szarości, brązy, biel i czerń. Stonowane barwy ścian można zestawić z mocnymi dodatkami w odcieniach żółci, butelkowej zieleni, pomarańczy czy czerwieni. Przydadzą się jeszcze obrotowe stołki, stoły warsztatowe, metalowe szafy.

 

Zastanawiasz się, gdzie kupić meble loftowe w przystępnej cenie? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w sklepie internetowym Moja Mała Francja. Wejdź na: mojamalafrancja.com i wybierz coś dla siebie z niezwykle bogatej oferty!
edsesisis dodał komentarz 2018-08-09 12:06:20 Ocena 3

Uważam, że oferta dostępna na mojamalafrancja.com trafia w gust każdego, kto lubi mieć gustownie i klimatycznie zaaranżowane wnętrza. Prostota i naturalność - te dwie cechy wyznaczają styl wywodzący się z południowej Francji.


Pobliskie firmy:

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58 , Gdynia

Zobacz >

"MEDAMI" Teresa Derebecka


Starowiejska 45 , Gdynia

Zobacz >

Traczer.pl


Olszanka 17 , Mierzeszyn

Zobacz >