Filtry hutniczeWęgier Glass


68-200 Żary, Szklarska 39

Numer telefonu: +48 68 374 35 59

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.wegierglass.com.pl/szklo-dla-przemyslu/filtry-szklane/uv-blok/index.php?option=com_content&view=article&id=58&Itemid=234


Skrócony opis: Filtry hutnicze

Obowiązkiem pracodawcy jest zabezpieczenie pracowników przed szkodliwymi czynnikami w miejscu pracy. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o huty szkła czy metali, gdzie topiona mieszanka osiąga często temperaturę powyżej 1000 stopni. Poza odzieżą ochroną pracownikom potrzebne są także specjalne szkła chroniące oczy przed szkodliwymi promieniami UV i podczerwonymi. Ponieważ proces topnienia musi być kontrolowany, dostarcza się pracownikom tak zwane infrazory, czyli filtry hutnicze o różnym stopniu ochrony.

Filtry o maksymalnej wielkości 400 × 200 mm można zamówić na stronie wegierglass.com.pl. Jest to producent różnych rodzajów szkła wykorzystywanego zarówno w domach prywatnych, jak i w przemyśle. Wśród szkła techniczne go można wyróżnić szkło:

  • cienkie,
  • gięte,
  • hartowane,
  • szafirowe,
  • kwarcowe,
  • borokrzemowe.

Produkuje je firma, która na rynku jest już od 25 lat i przez cały czas nie tylko unowocześnia park maszynowy, ale także wprowadza nowe technologie. Zdobyła sobie szerokie grono zadowolonych ze współpracy kontrahentów w Polsce i za granicą, gdyż zawsze solidnie wywiązuje się z jakości i terminów.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

alleBHP


Cicha 5a , Nowa Sól

Zobacz >

AKP PROGRESS Spółka z o.o.


K. Szymanowskiego 1C , Nowa Sól

Zobacz >

Pro-Eco Karolina Kasprzak


Łężyca-Budowlanych 7C , Zielona Góra

Zobacz >