https://www.hsmedical.pl/ - Plecak ratowniczyHS MEDICAL POLAND


43-100 Tychy, Fabryczna 45

Numer telefonu: 786 86 80 32

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://hsmedical.pl/


Skrócony opis: https://www.hsmedical.pl/ - Plecak ratowniczy

Plecak Paramedyk przeznaczony jest dla służb ratowniczych. W komorze głównej znajduje się pięć kieszeni wykonanych z siatki, a także liczne uchwyty wykonane z taśmy gumowej umożliwiające umieszczenie narzędzi medycznych mających na celu zabezpieczenie ich przed przemieszczaniem się. Z przodu plecaka medycznego znajdują się dwie kieszenie na materiały ratunkowe zapinane na suwak.

Plecak ratowniczy Paramedyk nie zawiera wyposażenia. Jest dostosowany do noszenia na plecach i w ręce. Szelki produktu zostały pokryte wygodną pianką i wyłożone tkaniną dystansową. Do wykonania go użyto nici rdzeniowych i materiału typu CODURA, które gwarantują wysoką odporność na przetarcia oraz rozerwania. Dodatkowym atutem plecaka medycznego są odznaczenia odblaskowe zielone wykonane z wysokiej jakości materiału. Plecak można zakupić na stronie internetowej: www.hsmedical.pl lub w sklepie stacjonarnym w Tychach.
heavytiger838 dodał komentarz 2020-06-17 11:59:46 Ocena 3

Urządzenia od HS Medical Poland są nowoczesne oraz potrafią być pomocne w ratowaniu ludzkiego życia. Dla mnie to najwyższa klasa jakości. :)


Pobliskie firmy:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30 , Częstochowa

Zobacz >

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16 , Bielsko-Biała

Zobacz >

Komputronik Biznes


Dąbrówki 16 , Katowice

Zobacz >